FORGOT YOUR DETAILS?

לעוף על החלום

by / יום רביעי, 18 מרץ 2015 / Published in קבלו השראה מאחרים, קריירה, תוצאות בעסקים

חשוב לי שתדעו: 
לא צריך להיות סוזן בוייל, הזמרת עם קול הזמיר שהדהימה את השופטים ב"אמריקן איידול" או אהוד שבתאי ממציא WAZE  – כדי להצליח להגשים את החלום שלכם.
כי גם הם – התחילו ממש כמוני וכמותכם – בקטן.
לאחרונה יצא לי לעסוק הרבה ב"הגשמת חלומות", אבל מנקודת ראות פרקטית ויישומית.
אז אם אשאל אתכם עכשיו – מה החלום שלכם? תדעו לענות?
כבעלת מצפנים –  הזירה להתפתחות ותוצאות בעסקים, אני יכולה לשתף אתכם של 85% מלקוחותיי ומן האנשים שסביבי – לא הייתה תשובה. וגם לי עצמי, לא היתה תשובה לשאלה הזו לפני כ- 5 שנים.
הייתם מאמינים?
יותר מזה – גם מי שיש לו חלום, מרגיש שהוא לא יודע איך להפוך אותו למציאות.
למה? (רשימה חלקית)
"כי אני עוד מתלבטת", "כי אני לא מסוגל", "כי צריך הרבה כסף", "כי חייבים להשקיע זמן".
ודרך אגב – הכל נכון וצריך להילקח בחשבון אבל זה לא אומר שזה לא אפשרי!
אז בדיוק בשבילכם ותכל'ס, גם המון בשביל לשמר את האמונה שלי, יצרתי את פרויקט "לחיות את החלום" – דרך הסיפור האישי שלי.
אניי שחף ויינר איתן , אמא ל- 3 ילדים, רעייה מזה 14 שנה, שחקנית טניס נלהבת, תולעת ספרים מושבעת ושכירה (לשעבר כמובן) בתפקידי ניהול בכירים בארגונים מובילים בתחום ההייטק.
לפני כ 5 שנים + הרגשתי שלמרות ש I have it all : משפחה למופת, זוגיות נפלאה, קריירה מבטיחה, פרנסה טובה ואפילו בית עם חצר וכלבה…

משהו חסר. אבל מה?
אחרי התלבטויות (רבות) החלטתי להשקיע בעצמי ולצאת ללימודי "אימון אישי" ו"אימון קבוצות". חוויתי תהליך אישי מדהים, ורכשתי ארגז כלים ייחודי של צמיחה ועניין.
ואז הבנתי ש – כן, יש לי חלומות (גם בתחום האישי וגם בתחום המקצועי).

אחרי שחקרתי, הפנמתי והרמתי את פרויקט "לחיות את החלום", פרויקט המרכז עשרות סיפורים אישיים של אנשים כמונו שחלמו והגשימו, הנה כמה טיפים שיעזרו גם לכם לעוף על החלום שלכם:

1. "תבינו לאן"- קודם כל צריך לגלות: מה עושה לכם טוב?  בחנו חוויות חיובית בחיים שלכם – מה שם "עשה לכם את זה"?
2. כל הכבוד לכם! – הכינו רשימת עוצמות וחוזקות ששרתו אתכם עד היום, בכל תחום בחיים. מרקרו את אלו שיוכלו לסייע לכם להגיע לנקודה אילה תרצו להגיע. וכמובן – לא לשכוח להגיד לעצמכם "כל הכבוד" בדרך!
3. צעדים קטנים – תכננו צעדים הדרגתיים, שיכולים לסייע לכם כדי לטפס למעלה. כי  צעדים קטנים=הצלחות קטנות=התקדמות= הצלחות גדולות.
4. נטרלו את רעשי הרקע – אל תקשיבו לכל הקולות הפנימיים והחיצוניים שמרחיקים אתכם מהמטרה.
5. תלמדו, תחקרו, תשאלו, תתייעצו – לא במקרה חוכמת ההמונים הוא מושג איני בשנים האחרונות. זה ייתן לכם יותר שקט, בהירות ומיקוד.
היום, אחרי למעלה מ 17 שנות קריירה, אני עצמאית מאושרת שעוזרת לאנשים, לעסקים ולארגונים לזהות את החלום ולהגשים את המסלול האופטימלי לצמיחה מהירה – גם במישור האישי וגם בעסקי.

איך אני עושה את זה?
                                                                                                

באמצעות העסק שהקמתי:  מצפנים – הזירה להתפתחות ותוצאות בעסקים של שחף ויינר-איתן – המציע תכנון מקדים ויסודי, ארגז כלים רלוונטי ויישום פרקטי במסלול אישי וקבוצתי, כדי שתוכלו "לזוז" בעצמכם ובאמת להצליח.
מוזמנים לבקר בדף שלי, ליהנות מעצות מקצועיות וטיפים ולקבל השראה מ סיפורים אישיים  של הרבה כמוני- כמותכם, שהגשימו את החלום ובגדול.
F- מצפנים- הזירה להתפתחות ותוצאות בעסקים.

שלכם,
שחף

 

לבלוג לעוף

כתיבת תגובה

TOP